Ontbijt quesadilla’s met roerei

13-06-2026 08:00

Categorie: Ontbijt   Aantal: 2 personen   Bereidingstijd: 25 minuten

 

Ingrediënten:

4 middelgrote wraps (Santa Maria)

3 eieren

1 scheut melk

75 g spinazie

50 g geraspte kaas

Snuf peper en zout

1 rode paprika

Griekse yoghurt of zure room om erbij te serveren

 

Bereiding:

Klop de eieren los in een kom met de melk en een snuf peper en zout. Hak de paprika in kleine blokjes. Verhit een koekenpan met een beetje olie of boter en bak de paprika een paar min. Giet het eimengsel erbij en laat iets stollen en schep met een spatel door elkaar tot een roerei. Bak het ei niet te lang anders wordt het droog.

Neem een wrap en beleg met wat spinazie. Schep wat van het eimengsel erop en bestrooi met kaas. Dek af met de andere wrap. Verhit een grill ijzer of een droge koekenpan. Leg hier de belegde wrap in en bak aan beide kanten mooi lichtbruin en tot de kaas gesmolten is. Dit duurt ca. 4 a 5 min.

 

Snijd de quesadilla in vieren en serveer eventueel met wat Griekse yoghurt of zure room. Tip: Kies voor volkoren wraps voor een verantwoordere versie.